Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss med dina frågor. Du hittar uppgifter till våra kontaktpersoner om du skrollar längre ner på sidan. Hittar du inte den du söker är du välkommen att kontakta vår växel på telefon 0370-32 52 50. Du kan också använda dig av vårt kontaktformulär nedan.


JOMA AB

Målskog, 335 91 Gnosjö, Sweden
Tel. +46 (0)370 32 52 50
Fax: +46 (0)370 32 51 25
E-post: info@joma.se

Kontaktpersoner

  • Rickard Josefsson

    Rickard Josefsson

    Befattning: VD
    Ansvarsområde: Skalmursprodukter
    Telefon: 0370 - 32 52 51
    E-post: rickard@joma.se

  • Yngve Josefsson

    Yngve Josefsson

    Befattning: Inköpsansvarig & Teknisk chef
    Ansvarsområde: Byggbeslag/Tråd
    Telefon: 0370 - 32 52 52
    E-post: yngve@joma.se

  • Jörgen Schultz

    Jörgen Schultz

    Befattning: Säljare
    Ansvarsområde: Regionchef Södra Sverige, Norge, Tyskland & Frankrike
    Telefon: 0370 - 32 52 59
    Mobil: 070-191 40 31
    E-post: jorgen@joma.se

  • Ilkka Lidh

    Ilkka Lidh

    Befattning: Säljare 
    Ansvarsområde: Regionchef Norra Sverige, Danmark, Finland & Baltikum
    Telefon: 0370 - 32 52 63
    Mobil: 070-343 61 63 
    E-post: ilkka@joma.se

  • Lise-Lotte Fjellström

    Lise-Lotte Fjellström

    Ansvarsområde: Order & Ekonomi
    Telefon: 0370 32 52 58
    E-post: lise-lott@joma.se

  • Mikaela Josefsson

    Mikaela Josefsson

    Ansvarsområde: Marknad samt trådorder
    Telefon: 0370 - 32 52 53
    E-post: mikaela@joma.se

  • Lotta Sköld

    Lotta Sköld

    Ansvarsområde: Ekonomi
    Telefon: 0370 - 32 52 49

    Mobil: 070-354 27 55
    E-post: lotta@joma.se

  • Gustaf Josefsson

    Gustaf Josefsson

    Ansvarsområde: Produktions-, teknik- & kvalitetsansvarig för byggbeslagsprodukter
    Telefon: 0370 - 32 52 65

    Mobil: 072-549 90 01
    E-post: gustaf@joma.se

  • Henrik Johansson

    Henrik Johansson

    Ansvarsområde: Produktions-, teknik & kvalitetsansvarig för skalmursprodukter
    Telefon: 0370 - 32 52 68

    Mobil: 072-549 90 02
    E-post: henrik@joma.se

  • Alexander Josefsson

    Alexander Josefsson

    Befattning: Avd.Chef Press
    Telefon: 0370 - 32 52 60
    E-post: alexander@joma.se

  • Anette Nydén

    Anette Nydén

    Ansvarsområde: Lager & Transport
    Telefon: 0370 - 32 52 67
    E-post: anette@joma.se

  • Tommy Josefsson

    Tommy Josefsson

    Ansvarsområde: Trådriktning & Trådkapning
    Telefon: 0370 32 52 61
    E-post: tommy@joma.se 
      

  • Peter Svensson

    Peter Svensson

    Ansvarsområde: EL & IT
    Telefon: 0370 32 52 56
    E-post: peter@joma.se

  • Örjan Sveningsson

    Örjan Sveningsson

    Ansvarsområde: Konstruktion & Verktygstillverkning
    Telefon: 0370 - 32 52 57
    E-post: orjan@joma.se

  • Hanna Nyberg

    Hanna Nyberg

    Befattning: Personalansvarig
    Telefon: 0370 - 32 52 54
    E-post: hanna@joma.se